Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Kontakt
 
Strona głównaCentrale telefoniczne
Strona glówna
Centrale telefoniczne
Nowoœć! Centrale telefoniczne Philips Sopho IPC 100
Nowoœć! Centrale telefoniczne Philips Sopho IPC 500
Nowoœć! Centrale telefoniczne NEC Philips SV8100
Komputery
Sieci telefoniczne
Sieci komputerowe
Informacje o firmie
Kontakt
Firma zajmuje się sprzedażą i instalacją central telefonicznych produkcji firm: Philips, NEC, Siemens, Panasonic i Alcatel. Oferujemy również stałą opiekę nad instalacjami takich central. Do każdego oferowanego typu centrali posiadamy odpowiednio przeszkolony zespół inżynierów, którzy gotowi są nieść pomoc nie tylko w sytuacjach poważnych awarii, ale również przy prozaicznych problemach z obsługą. Możliwość szybkiego telefonicznego kontaktu z odpowiednią osobą daje klientom komfort pracy z poczuciem wsparcia od strony fachowej.

Instalujemy okablowanie srukturalne (telefoniczne i komputerowe). Wykorzystując doświadczenie naszych projektantów sieci i instalatorów wykonujemy instalacje szybko, estetycznie i możliwie najmniej inwazyjnie dostosowując właściwie czas naszej pracy do czasu pracy klienta.

Posiadane przez nas certyfikaty producentów sprzętu telekomunikacyjnego dają gwarancję pracy z fachowym personelem. Stanowi to również pewność wyboru najlepszych rozwiązań dla klienta.

Philips
Obsługujemy wszystkie centrale serii Sopho K (308, 512, 824) i modele Sopho S z rodziny S15, S25 i S35. Posiadamy części zamienne do tych central oraz wyposażenie dodatkowe. Mamy aparaty telefoniczne współpracujące z tymi centralami. Służymy również instrukcjami obsługi do aparatów.

Przy prawidłowej instalacji i odpowiedniej obsłudze serwisowej centrale Philips'a pracują niezawodnie długie lata. Wystarczy wspomnieć, że egzemplarze central Sopho K zainstalowane w 1992 roku funkcjonują do dziś.

Kody do obsługi central Sopho S (S15, S25, S35)

NEC
Nowością w naszej ofercie są centrale IPC 100, IPC 500 oraz SV8100 o sporych możliwościach konfiguracyjnych.

Siemens
Obsługujemy głównie małe, analogowe centrale z serii Euroset line 16. Posiadamy do nich wyposażenie dodatkowe oraz instrukcje użytkowania i programowania.

Panasonic
W naszej ofercie posiadamy wszystkie aktualnie oferowane w Polsce przez firmę Panasonic centrale telefoniczne, aparaty systemowe cyfrowe i analogowe, zwykłe telefony i faksy. Dysponujemy wsparciem serwisowym dla urządzeń nowych i starszych. Podejmujemy się modernizacji central, wymiany oprogramowania i doradztwa w zakresie funkcjonowania systemów tych central.

Alcatel
Posiadamy personel przeszkolony i doœwiadczony w zakresie administracji centralami Alcatel 4400 i sieciami zbudowanymi z tych central (SIECIOWANIE CENTRAL). Oferujemy swoje usługi wszystkim tym, dla których czas to pieniądz.

 

Strona glówna  |   Centrale telef.  |   IPC 100  |   IPC 500  |   SV8100  |   Komputery  |   Sieci strukturalne  |   Bezp. w systemach teleinf.  |   Informacje o firmie  |   Kontakt
 
Copyright©2005 PDS-Service. Ostania modyfikacja 12.12.2017